REFERENCES Anet a její profesionální službou jsme byli velmi spokojení - postarala se nám o svatební výzdobu a z naprosto obyčejného místa vykouzlila to, co jsme si vysnili. Na spolupráci jsme nejvíce ocenili, jak skvělou domluvu a kvalitně odvedenou práci, tak hlavně pocit, že se na někoho při důležité realizaci můžete plně spolehnout a vypustit starosti z hlavy. 🤍☺️

 Děkujeme a moc doporučujeme!


"Od první schůzky jsem věděla, že výběr této koordinátorky bylo naše NEJlepší rozhodnutí! Veškerou výzdobu a květiny jsem nechala na Anet. A když píší veškerou, myslím tím opravdu vše - pokyn byl jediný a jasný: "žádná juta". Veškeré dekorace, zdobení, sladění barev a květin bylo úžasné! Přímo skvostné! Anetka je dochvilná, akční, hbitá, přizpůsobivá změnám, velmi milá, trpělivá, veškeré věci má nachystané. Po celou dobu příprav klienta informuje, kalkulace je velmi příznivá. Svou práci děla srdcem a ohromným citem, nikomu "necpe" zbytečnosti. Dokáže vycítit požadavky klienta.

Rozhodně všem D O P O R U Č U J I"


"Anetka je koordinátorka tělem i duší. Jde vidět, že jí práce maximálně baví a naplňuje.Splní Vám vše co si vymyslíte. Od květin, vývazků, dekorací, občerstvení atd atd.. Navíc vám dá neskutečnou podporu a v den D je vaší pravou rukou.Původně jsem koordinátorku ani nechtěla, ale byla to ta nejlepší volba. Nic bych neudělala jinak a bylo to naprosto boží. Děkujeme"


"V náš den D se setkal skvělý tým lidí v čele s Anet, která vše velmi nenápadně, ale o to důsledněji řídila. Reagovala na neplánované změny, které během dne nastaly. Doporučila nám skvělou a strašně vtipnou fotografku. Sladila se s cateringem a DJ. Díky spolupráci s Anet vše proběhlo hladce a my nemuseli zaměstnávat svědky nebo jiné hosty, aby něco zařizovali nebo dohlíželi na nějaké organizační věci (pokud sami nechtěli). Takže za nás skvělá volba a jednoznačně DOPORUČUJEME. "Anetko, chtěla bych ti ještě jednou poděkovat za naprosto skvěle odvedenou práci! Jsi absolutní profík, kterého budu doporučovat na každém kroku! Díky tobě to byla svatba která nejen předčila naše představy, ale budeme na ni dokonce života vzpomínat jako na náš nejkrásnější den! Děkujeme taky za krásný svatební dar!


"Dnes je to rok a den, kdy jsme se vzali. Naše svatba nebyla normální. Hodně malých dětí, hodně seniorů, hodně kámošů, dobré jídlo, oblíbená hudba, touha po přirozenosti, neopakovatelné fotky i příjemné prostředí ve spojení s přírodou. Kdo někdy organizoval svatbu ví, že je to, jak režírovat film bez možnosti "jedem znovu". Tisíc možností, co může nevyjít, včetně počasí. Ale Aneta zařídila i to. Odpadla nám starost s výzdobou, organizací (před, při i po), cateringem, obsluhou i úklidem. Vše klaplo. Aneta byla vždy po ruce, když to bylo třeba. Rádi vzpomínáme na svatbu. Užili jsme si ji. Samozřejmě, že je to o fajn lidech, co nás obklopují, ale Aneta na té pohodě měla lví podíl. Děkujeme jí, doporučujeme dál a přejeme hodně spokojených novomanželů. M + L Neterdovi."


"Od první schůzky jsem věděla že Aneta bude součástí našeho velkého dne D. v Den D jsem byla v 8 měsíci těhotenství. Aneta nám velmi pomohla, mohla jsem si užívat svůj Den naplno. Vše vyšlo přesně jak jsme si představovali a to i díky Anet. Moc děkujeme. Aneta je akční, přizpůsobivá změnám, velmi milá, trpělivá, veškeré věci má nachystané. Svou práci děla srdcem. Dokáže vycítit požadavky klienta 

 D O P O R U Č U J E M E"

Aneta Janíčková / info@nyfiko.cz / +420 792 763 614